ثبت‌نام اولیه در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ ۲۵ خردادماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی در مسیر تحقق اهداف «سند راهبردی توسعه فناوری نانو» از سال ۱۳۸۷ با هدف معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسئولان، اقدام به برگزاری جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو کرده است.

 

جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی هرساله با هدف پیگیری برنامه‌های تعیین‌شده در سند چشم‌انداز توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. دوازدهمین دوره این جشنواره نیز  ۱۸ الی ۲۱ مهرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار خواهد شد.

 

ثبت‌نام در دوازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از تاریخ ۲۵ خردادماه آغاز و تا ۳۱ تیرماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان شرکت در این دوره از نمایشگاه برای انجام ثبت نام اولیه به وبسایت نمایشگاه به نشانی exhibition.nano.ir مراجعه نمایند.

 

در این جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور خواهند داشت. این نهادها عبارت اند از:

- نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی؛

- مراکزعلمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد؛

- شرکت‌های صنعتی، سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل.

 

نمایشگاه فناوری نانو

 

شبکه آزمایشگاهی نیز هر ساله به همراه آزمایشگاه‌های عضو در این نمایشگاه حضور دارند و خدمات و توانمندی‌های خود را به علاقمندان ارایه می‌کنند.

 

بدین وسیله از همه آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی دعوت می‌شود به منظور حضور یکپارچه شبکه آزمایشگاهی در نمایشگاه، نسبت به ثبت نام در این نمایشگاه اقدام کنند.

 

 

کلمات کلیدی : شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code