نتایج اولین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های شبکه آزمایشگاهی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور، با ارزیابی خدمات ارایه شده و فعالیت‌های صورت گرفته توسط آزمایشگاه های این شبکه در سال 1396، منتشر شد.

نتایج اولین دوره ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های شبکه آزمایشگاهی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور، با  ارزیابی خدمات ارایه شده و فعالیت‌های صورت گرفته توسط آزمایشگاه های این شبکه در سال 1396، منتشر شد.

در این شبکه آزمایشگاهی 22 آزمایشگاه با بیش از 60 کارشناس متخصص تمام وقت و پاره وقت، مشغول ارائه خدمات متنوع (بیش از 300 نوع) آزمایشگاهی می باشند.

در اولین دوره ارزیابی فعالیت آزمایشگاه‌ها، به ترتیب آزمایشگاه‌های «تجزیه دستگاهی»، «خاک شناسی» و «تکنولوژی بذر» رتبه‌های اول تا سوم را کسب کرده‌اند.

از این پس سالانه، آزمایشگاه‌ها و کارشناسان شبکه آزمایشگاهی موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور بر اساس دستورالعمل ارزیابی این شبکه که برای ایجاد رقابتی سالم و سازنده، به منظور بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی و افزایش توانمندی علمی آنها تدوین شده‌است، ارزیابی می‌گردند. عملکرد این آزمایشگاه ها در این شبکه آزمایشگاهی بر اساس پنج شاخص کلان «کارکرد آزمایشگاه»، «مشتری مداری»، «همکاری شبکه ای»، «استقرار استاندارد» و «آموزش های تخصصی اثربخش در حوزه آزمایشگاهی» سنجیده می‌شود.

نتایج اولین دوره ارزیابی آزمایشگاه های موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور

ارسال نظر

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)
Captcha